Team Total na 16. Targach Inter Cars 22-24.09.2017 w Warszawie

Artykuł użytkownika
14
2017-09-04 14:01

Spotkania i panele dyskusyjne z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem z Team TOTAL, prezentacja produktów na przykładzie samochodów rajdowych, finał loterii oraz liczne konkursy i niespodzianki – to tylko część atrakcji przygotowanych przez TOTAL Polska dla uczestników 16. edycji targów Inter Cars, które odbędą się 22–24.09.2017 r. w Warszawie.

 

Platforma internetowa teamtotal.pl to miejsce, w którym mechanicy i fani motoryzacji mogą wymieniać się doświadczeniami i korzystać z rad profesjonalistów – m.in. Adama Klimka i Patryka Mikiciuka. 16. edycja targów Inter Cars będzie więc doskonałą okazją, żeby nie tylko spotkać się z ekspertami Team TOTAL na żywo, ale także wziąć udział w prowadzonych przez nich panelach dyskusyjnych i szkoleniach.

Ponadto chętni będą mogli zmierzyć się z Adamem Klimkiem w wymianie koła zapasowego na czas, a mechanicy z zadaniami testowymi w Mobilnym Laboratorium TOTAL przygotowanymi przez dział techniczny!

TOTAL Polska bardzo zależy na poprawie bezpieczeństwa na drogach, dlatego na stoisku znajdzie się specjalny tor sprawnościowy, który trzeba będzie pokonać w alkogoglach symulujących zmianę sprawności psychomotorycznych po spożyciu alkoholu, oraz symulator wybuchu poduszki powietrznej, a doświadczeni instruktorzy wytłumaczą znaczenie prawidłowej pozycji za kierownicą i konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa.

W punkcie TOTAL nie może oczywiście zabraknąć samochodów. Tym razem obok siebie staną BMW Team TOTAL Patryka Mikiciuka i rajdowe Mitsubishi Lancer w barwach TOTAL Klaudii Podkalickiej. Każdy będzie mógł je dokładnie obejrzeć i do nich wsiąść! Auta posłużą również do prezentacji olejów silnikowych i przekładniowych oraz płynów eksploatacyjnych marki TOTAL.

 

Stoisko TOTAL Polska podczas 16. edycji targów Inter Cars usytuowane będzie na terenie zewnętrznym Stadionu Narodowego w Warszawie, niedaleko bramy wejściowej nr 11.

Zapraszamy!

 

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie : 16 Targi Inter Cars

Czy ten artykuł był interesujący?
Komentarze: 14
Komentarze: 14